Her yıl olduğu gibi 24 kasım da kutlanan öğretmenler gününe sayılı günler kala , sizi eğiten , hayatı öğreten biricik öğretmeninize ne hediye almalıyım diye araştırmalara başladıysanız size çok özel hediye fikirlerimiz var. Bütün öğretmenler için öğrencileri birer elmastır aslında ve bu elması işleyerek çok değerli bir taş olan mücevheri yani bizleri ortaya çıkarırlar. Bizlerdeki bu değerli potansiyeli gören öğretmenlerimize ne hediye alsak azdır. Fakat öğretmenimize duyduğumuz şükranı göstermek adına hediye almadan bu özel günü geçiştirmek olmaz. Bu yüzden hediyemen.com’da öğretmenler günü hediyesi olabilecek birbirinden özel ürünü sizler için derledik. Lafı daha fazla uzatmadan öğretmene alınabilecek hediyeler konusunda kısa bir fikir alışverişi yapalım.

ogretmenler_gunu_hediyeleri

Öğretmenler okuldaki duruşu ve otoritesi bakımından klasik giyime ağırlık verirler. Erkek öğretmene alınabilecek hediyeler konusunda başı; kişiye özel olarak hazırlanan gömlekler, ismine özel olarak dizayn edilebilecek dolma kalemler ve yine isme özel şık bir cüzdan ve deri setleri gibi klasik eşyalar çeker. Tüm klasikleşmiş ürünleri hediyemen.com’da bulabileceğiniz gibi bunun dışına çıkmış ilginç aksesuar ve eşyaları da bu harika sitede bulabilirsiniz. Öğretmeninizin ismine özel plaketleri, kupa bardakları, çerçeve modellerini ve birbirinden özel tasarıma sahip yüzlerce ürünü bulabilirsiniz. Dahası, coğrafya, tarih, kimya, biyoloji, Türkçe, matematik gibi her branştaki erkek öğretmenler için bi dünya hediye alternatifi bu sitede sizi bekliyor.

Gelelim Hediyemen.com’da bayan öğretmene alınabilecek öğretmenler günü hediyelerine. Bayanlara hediye seçimi zaten oldukça zor bir şey! Üstelik hem bayan ve hem de öğretmen olan birine hediye seçmek ise zorun da zoru. Ayrıca aldığınız hediye öğretmeninize olduğu için ince eleyip sık dokumanız gerekir. Peki bayan öğretmene 24 Kasım öğretmenler günü için ne hediye alınır? Öncelikle bayanların günlük hayatta en çok kullandıkları aksesuardan biri olan bileklik, küpe, yüzük ve kolye düşünülebilecek en ideal hediye seçimlerinden biridir. Eğer bu kolyeyi öğretmeninizin ismine özel hale getirerek tasarlaabilirseniz, hem Ona şık bir hediye verecek, hem de kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaksınız. Ayrıca biricik öğretmeninize Hediyemen.com’da bulabileceğiniz kişiye özel makyaj aynası da düşünülebilecek en etkileyici öğretmenler günü hediyelerinden. Bunun dışında bayan cüzdanları ve sertifikalar öğretmeninize alabileceğiniz diğer hediye seçenekleri. Aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme ile satışa sunulan birbirinden çarpıcı öğretmenler günü hediyeleri içerisinden seçim yapmaya eminiz ki siz de çok zorlanacaksınız. Çünkü hediyelerişn hepsi o kadar renkli, o kadar heyecan verici ki, birini seçtiğinizde gözünüz öteki hediyede de kalıyor. Öğretmenlik mesleğine gönül vermiş, Türkiye’nin tüm coğrafyalarında bu mesleği icra ederken, aydınlık bir gelecek oluşturmaya çalışan tüm öğretmelerimizin 24 kasım 2016 öğretmenler gününü hediyemen.com ailesi olarak saygı ve sevgi ile kutluyoruz.

 

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar