En Eğlenceli Oyunların Vazgeçilmez Adresi

Paylaş:

 

Ateş ve Su 3 oynahttp://www.tokoyun.com/ates-ve-su-3.html

Macera Oyunları: http://www.tokoyun.com/macera

Hangimiz sevmeyiz ki nefesimizi tutarak soluksuz oynadığımız, adete oyunun içindeymişiz gibi heyecanla hoplayıp zıplayıp hamleler yaparak sanki oyundaki kahramanın bizi gördüğünü düşünüp de ona göre hareket edecek izlenimine kapıldığımız o anları, o anları bize yaşatan oyunları. Tokoyun.com oyun sitesinde özellikle macera oyunları kategorisinde işte tamda bu anlattığım özelliklere göre oyun seçildiğini, oyunlarının nitelikli bir yapıda kurgulandığını gördüm ve uzun zamandır aradığım basit, farklı ve niceliğe değil de niteliğe önem verilen sitelerin hala var olduğunu görünce mutlu olmadım desem yalandır.

Yaptığım hatalarda bile,  o an yaşadığım memnuniyet duygusunun ağır basmasından dolayı, gülerek oyunlara devam ettiğim ve keyfimden hiç de taviz vermediğim anları bana yaşattığı için bu siteye ayrıca bir teşekkür etme gereği duyuyorum çünkü artık macera deyince oyun, oyun deyince de Tokoyun.com diyorum.

Macera oyunları altında yüzlerce oyunla karşılaşacağınız Tokoyun.com da, benim ve şu aralar çoğunluğun ilgisini ve beğenisini kazanan Ateş ve Su oyununa da değinmek gerektiğini düşünüyorum çünkü özellikle iki kişilik oyunlara merakı olan ya da yanımdaki arkadaşım da oyuna dahil olsun diyenlerin vazgeçilmezidir ki benim için de öyle ama nedense Ateş ve Su 3 oyununu oynamak bende ayrı bir hoşnutluğa yol açıyor.

Özellikle seviyeler ilerledikçe daha yavaş hareket edip daha çok düşünmeye zaman ayrılması gerektiğinin farkına vardıkça daha da çok sevdim bu oyunu. Ben sonuçlarına hemen ulaşamadığım ve ilerlemek için sadece atlayıp zıplayıp altın ya da bonus toplanılan oyunlara, beni zorlayan ve bir türlü bölümü geçemememe neden olan etkeni bulmaya çalışmaya çalıştığım oyunları tercih ediyorum. Sizlere tavsiye etmekle birlikte diğer tüm oyunlar için de Tokoyun.com oyun sitesine bir göz atmanızı öneriyor, iyi eğlenceler diliyorum.

Ateş ve Su 3Kategori: 
Tanıtım Yazıları
Hoşunuza Gidebilir
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

PORTALCIYIZ

v1.7 from RAINSTAR © 2020 · Smok Nord 2 · Elektronik Sigara · Vaporesso
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x