joyetechh

Elektronik sigara sizlere sigara alışkanlığından kurtulma yolunu sunacak bir e sigaradır.Bu elektronik sigara, sigaratiryakilerinin alışkanlığından vazgeçmesine elverişli bir zemin hazırlamaktadır.Bu ürünler genellikle üç ana parçadan meydana gelmektedirler.Bu üç ana parça; pil, kartuş ve buharlaştırıcı olarak adlandırılmıştır.Elektronik sigaraların birçoğunda çeşitli sistemler kullanılmaktadır.Bu cihazın içerisinde yer alan buharlaştırıcı sistem, elektronik sigaranızdan bir nefes çektiğinizde ilgili yer ile temas eder ve bu sayede sigara dumanına benzer bir buhar meydana gelmektedir. Meydana gelen bu buhar, sigara dumanı gibi zararlı olmamakta ve bu sayede siz elektronik sigarayı kullanırken hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanların zararlı sigara dumanından koruyabileceksiniz. Bu elektronik sigaranın bir diğeravantajı, kullanılırken etrafa herhangi bir şekilde koku yaymıyor olmasıdır. Bu sayede çevrenizdeki insanları rahatsız etmeden elektronik sigaranızı kullanma imkanına sahip olabileceksiniz.

Sigarada, tam kırk üç farklı kanserojen madde bulunmaktadır.Ancak elektronik sigaralarda hiçbir şekilde kanserojen maddeye yer verilmemektedir.Elektronik sigaranın bir başka avantajı ise içerisindeki nikotin miktarının isteğe bağlı olarak azaltılabilmesi ve bu sayede zararlarının da azaltılabilirolmasıdır.Bu nedenle de elektronik sigarayı satın aldığınız takdirde, rahatlıkla kullanma imkanına kavuşabileceksiniz.Eğer sizde elektronik sigara sahibi olmak istiyorsanız,çeşitli siteler üzerinden fiyatı araştırması yapabilir ve bu internet siteleri üzerinden elektronik sigarayı satın alarak, sigara alışkanlığından kurtulma imkanına kavuşabilirsiniz.

Joyetech elektronik sigaraları için özel olarak geliştirilmiş Joyetech likit elektronik sigara, plastik iğneli 20 ve 30 ml şişelerde imal edilen en kaliteli elektronik sigara likididir. Bu markanın likitleri, İtalya Roma’da imal edilmektedir. Likit kutusunun içinde kullanım kılavuzu vardır ve bu kılavuza göre hareket edilirse çok daha kaliteli buhar elde edilebilmektedir. Joyetech elektronik sigara likitlerinin fazla çeşidi olmamakla birlikte her çeşidinin çok ayrı ve güzel tatları bulunmaktır. Ayrıca bu likitlerde 0, 9 ve 16 mg olmak üzere 3 farklı nikotin miktarı vardır.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Elektronik Sigara İle Bağımlılıktan Kurtulma Zamanı"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Erdoğan Türkoğlu
Ziyaretçi
Erdoğan Türkoğlu