Ev hepimiz için özeldir ve sevdiklerimizle birlikte vaktimizi geçirdiğimiz, güzel anılar paylaştığımız bir yerdir. İçerisinde kullanılacak eşyalarda bu sebeple özenle seçilmekte, hem günlük yaşamda hem de misafir ağırlanırken rahat etmek istenmektedir.

Mobilyalarda bu anlamda araştırılarak en uygun model üzerinde karar kılınabilir. Mutfak gibi yemek hazırlama ve yeme, kahve içme vb aktivitelerin sıklıkla yapıldığı bir bölümde dolaplar birçok eşyayı saklamak için kullanılmaktadır. Tabaklar, tencereler ve kaşık çatal bardak gibi eşyalar kendilerine ayrılan yerlere konulmaktadır. Dolaplar ise farklı seçenekleri ile birlikte firmalar tarafından üretilmektedir. Ahşap görünüme sahip mutfaklardan kırmızı rengine ağırlıklı olarak yer verilen mutfaklara kadar alternatif yelpazesi genişlemektedir. Şayet mutfak kısmı küçük ise dekorasyonda ona göre yapılabilmekte, dar alanlar değerlendirilmektedir. Mini mutfak dolapları bu açıdan göz önünde bulundurulabilir. Aynı şekilde banyoda da dolap kullanımı mümkündür. Ev sahiplerinin özel eşyalarını muhafaza ettiği, bölmeleri olan dolaplar satın alınmaktadır.

Bu tip mobilyalarında kendine has parçaları vardır. Dolap Kulpları kapakları ve çekmeceleri açıp kapatmak için gereklidir. Eryildiz.net müşterileri için dolap kulpu çeşitlerini sunmaktadır. Bunlardan birisi Goldaks T Boy 96 mm Krom Kulp olarak incelenebilmektedir. Ürün her türlü kapak ve çekmecelerde kullanıma uygun şekilde üretilmiştir. Darbe ve çizilmelere karşıda dirençli bir yapıya sahiptir. Modern ve vintage kapaklar için bu ürüne bir şans verilebilir. Eryildiz.net’te satışta olan bir diğer ürün ise Dalgalı 64 mm Antik Sarı Mobilya Kulp’tur. Renk ve model seçenekleri mevcuttur. Temizliği için kuru veya yumuşak nemli bir bez yeterli gelmektedir. Ürün evlerin yanı sıra ofislerde de kullanılabilmektedir.

Görüntüsü ve rengi ile farklı duruşu olan bir kulp arayanlar Almira 128 mm Varak Mobilya Kulp adı verilen ürünü Eryildiz.net üzerinden inceleyebilirler. Model darbelere karşı dayanıklıdır. Şık bir görünüme sahip olan ürünün fiyatı ve stok durumu sitemizden öğrenilebilir. Diğer kulplarda aynı şekilde görüntülenebilmektedir. Dolap Kulpları bazen eskidiği için bazense başka bir ürünle değiştirmek istendiği için yenilenebilmektedir. Piyasada yer alan modeller arasından seçim yapılarak Dolap Kulpları kullanılmaya başlanabilir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar