dizi izle

Yabancı dizi izle aratmasında son zamanların en popüler internet sitesi olan Dizipas’dan bahsedicez bugün size. 385 adet eski ve yeni yabancı dizi ve 1000’in üzerinde film ile eşi benzeri görülmemiş bir arşivi sunan platform herkesimden izleyicinin takip ettiği bir site haline geldi. Şimdi isterseniz gelin sitenin avantajlarını birlikte inceleyelim.

İlk bahsetmemiz gereken konu belki de Dizipas’da bulunan Türkçe dublaj dizi arşivi. Yabancı dizi furyasından etkilenen ama altyazı ile dizi ve film izlemekte zorlanan insanlar için Türkçe dublaj dizi izleme gerçekten büyük bir kolaylık. Hal böyle olunca ülkemizde de çok sevilen büyük dizilerin dublajları yapılmakta. Arrow Türkçe dublaj izle, Flash Türkçe dublaj izle başlıkları gibi arama sonuçları içerisinde Dizipas’ı görmek mümkün. 150’nin üzerinde güncel dizinin dublajlı versiyonları sitede yerini almakta.

Bir diğer önemli husus ise indirme seçenekleri. Yabancı dizi indir denince akla gelmesi gereken site gene aynı. Player üzerinde bulunan indir butonu sayesinde farklı çözünürlüklerde (1080p, 720p, 480p, 360p) film ve dizileri indirme imkanı gene elinizde. İster online dizi film seyretme isterseniz indirme.  Tek bir sitede iki seçeneğe de ulaşmanız mümkün. İndirdiğiniz film ve dizilerde altyazı gömülü olduğu için tekrardan altyazı arama, altyazı senkronu gibi dertlerle de uğraşmanız gerekmiyor.

Peki güncel diziler sitede yayına nasıl giriyor diye sorabilirsiniz. En çok takip edilen diziler öncelikli olarak dizi takviminde listeleniyor. Böylece hangi gün hangi dizi olduğunu bu takvimden görebiliyorsunuz. Günü gelen dizinin 1080p full hd versiyonunun nete düşmesi ile birlikte altyazı çevirileri usta çevirmenler tarafından başlıyor ve kontroller yapılıp yayına alınıyor. Altyazılı gömülü şekilde hazırlanan video sosyal paylaşım platformları aracılığı ile siz değerli izleyicilere ulaşıyor. Türkiye’de ilk kez kullanılan ve diğer sitelere örnek olan player sistemi sayesinde hızlı yükleme olanağı gene bu platformda karşınızda. Kendinize özel favori dizi ve film listeleri oluşturabileceğiniz gibi izlediğiniz veya daha sonra izlemek istediğiniz videoları işaretleyebiliyorsunuz. Forum alanlarında güncel sorularını sorabiliyor, video altında yorumlarınızla diğer kullanıcılara yön verebiliyorsunuz.

Bu müthiş sitede sizde hemen yerinin alın ve online güncel dizileri yerinde, zamanında, en hızlı şekilde izleyin. İyi seyirler diler, yorumlarınızı bekleriz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar