Oyun medyası gelişmekte olan ve rekabetin artık çok yukarılarda olduğu bir sektör, ekipsiz girişmek ise bu devirde artık çok akıl işi değil maalesef. Tabii bu işi yapan onlarca güçlü ve orta çaplı internet sitesi de mevcut. Fakat biz bugün, bu yazı ile sizlere daha farklı bir internet sitesinden ve daha yeni bir oluşumdan bahsedeceğiz. Onlar ekipsiz başlanmaması sorununu da kendi içlerinde çözmüşler ve 12 kişilik bir ekiple yollarına devam ediyorlar. Kapıları yeni kişilere de açık. Neyse lafı daha fazla uzatmadan sizlere projenin adını söyleyelim. Bahsi geçen site Oyungg.

Farklı kılan birkaç unsur (Başlık 3)

Tabii konu video oyunları deyince olay sadece haberle bitmiyor, öyle olunca kitleniz sadece sıkı oyuncular oluyor ki oranları çok fazla değil maalesef. Ayrıca projesel olarak fark katmak istiyorsanız bu da sadece oyun haberleri yazmakla olmuyor. Peki, ne yapılabilir?

Oyungg bu sorunun cevabını farklı türdeki içeriklerde bulmuş. Bunlar ise listeler ve testler diyebiliriz. Oyuncuların ya da en azından oyunlara ilgi duyanları dikkatini ve ilgisini çekecek, onları sıkmayacak listeler. Bazen basit, bazense bilgiyi güzel bir şekilde sınama amaçlı hazırlanmış testler bu konuda onlara destek oluyor.

Bu kadarla bitiyor mu? (Başlık 3)

2 tane farklı kategoriyi daha iş yüklerine ekleyince bitiyor mu? Sırf bunlarla kalsalar onları takip etmek çok da mantıklı olmazdı yanılmıyorsam. Onlar bu farklılıkların üzerine bir de ‘Blog’ kategorisi yürütmeye başlamışlar. Kaliteli içerikleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyorlar. Bu kaliteyi ise, yeri geldiğinde mizahsal, yeri geldiğinde bilgi yükü makaleleriyle insanlarla buluşuyorlar. Yazı ile öneride bulunmak gerekirse CS GO Rank Sistemi Nasıl Çalışıyor Makaleleri tatlı bir bilgi deposu olmuş diyebilirim.

Takipte kalın! (Başlık 3)

Bu kadar övdükten sonra, böyle bir ricada bulunmasak ayıp olurdu zaten. Oyungg Facebook’da gayet aktif, sitelerindeyse bildirim özelliği bulunmakta. Oyunlarla ilgili en yeni ve güncel haberleri takip etmek ve paylaştıkları diğer içeriklerden faydalanmak için projeyi sosyal medya kanallarından ve internet sitelerinden takip edebiliriz. Böylece hem siz hayatınıza yeni bir şey kazandırmış olursunuz, hem de onlara biraz destek olmuş olursunuz.

 

Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

Loading…