Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Cila Makinası

Cila Makinası Cila Makinası

Cila makinası, sert ve yıkanabilir zeminlerin temizlenmesi, bakımı ve cila işlemlerinde kullanılan çok fonksiyonlu temizlik makinasıdır. Cila makinası, kullanım amacına göre düşük devirli, yüksek devirli veya çift devirli olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Cila makinasıyla birlikte yapılacak işleme ve yüzeye göre cila pedi kullanılır. Seçilen cila pedine göre günlük yüzey temizliği, derinlemesine yüzey bakımı, inşaat sonrası temizlik, cila sökme, cilalama, cila bakımı ve parlatma işlemlerinden herhangi birisi yapılabilir. Bu özellik, cila makinasını pek çok uygulamada rahatlıkla tercih edilebilir hale getirmektedir.

Böylelikle cila makinaları, mermer, granit, fayans, epoksi, pvc, basınçlı beton, karotaş gibi birbirinden özellik olarak çok farklı yüzeylerin temizlik, bakım, cilalama, cila sökme, cila onarım ve parlatma işlemlerinde çok verimli olarak kullanılabilir. Cila makinası, bu çok yönlülüğü sayesinde en çok tercih edilen temizlik makinalarından biri konumundadır.

Cila makinası ile bakım yapılan yüzeyler daha verimli ve kısa sürede temizlenirler. Ayrıca, cilalama işlemleri cila makinası yardımı ile yapıldığı zaman kristalize (toz) cila ürünleri kullanılır, ürün zeminde daha uzun süre kalır, parlaklığını daha uzun süre muhafaza eder. İlave olarak, cila makinası zemin cilasındaki lokal bozuklukların onarılmasına imkan verir.

Cila makinası, çok yönlü kullanım imkanı ve verim artışı sayesinde yatırım maliyetini kısa sürede çıkaran, kullanımı kolay ve rahat bir temizlik makinasıdır.

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz