Tanıtım Yazıları

Ceviz Fidanı

ceviz fidani

Birçok kişi tarafından oldukça beğenilen firmamız, ceviz fidanı üretimin de yaklaşık 20 yıllık bir bilgi, tecrübe ve deneyim ile sayısı oldukça fazla ceviz fidanı üretmektedir. Siz değerli müşterilere daha verimli ve erken verime yatmakta olan, yan dallarda bile meyve tutabilme özelliğine sahip, ilk bahar mevsiminde diğer türlerine göre geç yapraklanmakta olan, pedro ve chandler çeşidi gibi Amerika, fernette ve franquette gibi Fransa çeşitlerinin imalatını gerçekleştirmekteyiz. Bu ceviz fidanları sık bir şekilde satılmaktadır. Fakat bunların arasından chandler ve fernor fidanları, daha çok talep görmektedir. Bu nedenle daha kaliteli bir hizmet vermek adına, yapmış olduğumuz ceviz fidanı üretimleri bu yönde ilerlemektedir.

Sertifikalı Ceviz Fidanı

Ceviz fidanının üretilmesinde, geçmişten beri kusursuz bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, çıkmış olduğu bu yolda güzel bir şekilde devam etmektedir. Ceviz fidanları, tarım bakanlığı onaylı ve tasdikli bir şekilde pazarlanmaktadır. Üretmiş olduğumuz bu ceviz fidanları faturalı, sertifikalı ve sözleşmeler ile birçok müşterilerin güvenlerini kazanmak için çalışmalar yapmaktayız. http://www.cevizfidani1.com/ olarak ceviz fidanı üretiminde, doğruluk ve güveni ön planda tutarak üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Tek misyonumuz, yüksek kalitede ki sertifikalı ceviz fidanı üretimlerimiz, müşterilerimize uygun bir fiyat ile satarak bulunduğumuz ürün piyasasına oldukça katkı sağlamak ve kaliteli dostluklar edinmektir. Yürüdüğümüz bu sektörde, kalite ve güven konusu oldukça önemlidir. Satışların yoğun bir şekilde yapıldığı internet ortamında birçok ceviz fidanı üreten firma bulunmaktadır. Bu firmaların bir çoğu kendilerini yüksekten tanıtmaktadırlar. Bu sebeple sahip olmadıkları özellikleri sahiplermiş gibi tanıtarak müşterileri kandırmaktadırlar. Kalite ve güven konusunda oldukça ön planda duran firmamız, bu konuda oldukça temkinli davranmaktadır.

Pedro Ceviz Fidanı

Günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan pedro ceviz fidanı, erken çiçek açan çeşitler için tozlayıcı olarak kullanılmaktadırlar. Pedro ceviz fidanı, payne’ den tam 15 gün sonra yapraklanmaktadır. Aynı zaman da geç çiçek vermektedir. Yan tomurcuklarında meyve verme oranı ise % 65 ila % 70 arasındadır. Çıkan cevizlerin iç ağırlı yaklaşık olarak 10 gr’ dır. Kabuğunun yapışma da oldukça zayıftır.

Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

Loading…