Anasayfa / Full Oyun indir / Türkçe Yamalar / Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama İndir

Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama İndir Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama İndir

Call Of Juarez 2 Bound in Blood Türkçe Yama İndir İndir

Kurulum

– Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir.

– Yama kurulumunu yapmadan önce oyunu kurduğunuz dizinde bulunan aşağıdaki dosyaları yedeklemeniz önemle tavsiye edilir. Kurulumda veya oyun içinde bir sorunla karşılaşırsanız bu yedek dosyasını tekrar kullanabilirsiniz. Aksi halde oyunu kaldırıp tekrar kurmanız gerekebilir.

C:\Program Files\Call Of Juarez – Bound In Blood\CoJ2 klasöründe bulunan DataEn.pak isimli dosyayı yedekleyin. Aksilik olması halinde bu dosyaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

– Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe’ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

– Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra , oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

 

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz