bolgesel incelme

Bölgesel İncelme İstanbul teknolojik gelişmeler sayesinde bu alanda çok fazla ilerlemeler göstermiştir. Günümüzün en çok tercih edilen incelme uygulamaları arasında ultrasonik ile radyo frekans yöntemleri yer alır diyebiliriz. Bu yöntemlere bölgesel incelme İstanbul tarafından her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Özellikle inceltilmek istenen bölgeye uygulanan soğuk sayesinde inceltme işlemini gerçekleştiren Zeltiq Cool sculpting yöntemi en çok tercih edilen yöntemlerden birisi haline gelmiştir. Bu sayede belinizdeki, göbeğinizdeki, basenlerinizdeki ya da inceltmek istediğiniz herhangi bir yerinizdeki yağ hücrelerini yok edip vücudunuzun daha düzgün bir profile kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece aynaya her baktığınızda kendinizde olan değişikliği fark edip kendinize olan özgüveniniz artacaktır.

Vücut Sıkılaştırma yönteminin mantığında cilt altına ısı iletilmesi vardır. Cilt altına gönderilen ısı ulaştığı bölgede yeni kolajenlerin oluşmasını sağlarken aynı zamanda da var olan kolajenlerin daha sıkı bir yapıya bürünmesini sağlıyor. Vücut sıkılaştırma işleminden sonraki süreçte bir iyileşme dönemi geçirmeyecek olmanız bu işlemin avantajları arasında yer almaktadır. Özellikle bayanların doğum sonrasında ya da çok hızlı kilo alıp vermelerinden sonra vücutlarında oluşan sarkma ve selülit problemleri vücut sıkılaştırma yöntemiyle ortadan kaldırılmaktadır. Kişinin yaşı ya da cilt tipi fark etmeksizin isteyen herkese uygulanabilecek bu yöntem uygulandığı alana bağlı olarak seans süresi değişmektedir. Ancak ortalama bir saat söylemek gerekirse 1,5 saat kadar bir zaman diliminde yapılan vücut sıkılaştırma işlemi ilk seansta vücudunuzun daha sıkı olmasını sağlayabilmektedir.

Selülit Tedavisi kategorisinde yer alan Vela Shape yöntemi sayesinde özellikle bacak ve basenlerinizde oluşan portakal kabuğu görünümleri yok edebilirsiniz. Bu yöntem tedavi sırasında 4 farklı uygulamayı aynı anda kullanmaktadır.  Bunlar radyo frekansı, infrared, vakum, mekanik masaj olarak bilinmektedir. Selülit tedavisi amacıyla kullanılan Vela Shape uygulamasını 5-6 seans uygulattıktan sonra selülitli bölgelerinizdeki selülitlerin küçülüp zamanla kaybolmasını sağlarken aynı zamanda cildinizin daha sağlıklı görünmesini sağlamaktadır. Özellikle bayanlarda bazı yanlış beslenme alışkanlıklarından kaynaklanan selülitleri tedavisi için bir çare arıyorsanız size www.drmustafakaratas.com adresini tavsiye edebiliriz. Bu sitede Dr. Mustafa Karataş’ın bilgileri ışığında işinize yarayabilecek birçok selülit yok etme yöntemleri de yer almaktadır.

Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

Loading…