Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama Böcek İlaçlama

Nopest Böcek İlaçlama 2011 yılında sadece İstanbul ve çevresi illerde hizmet vermek amacıyla İstanbul Avrupa yakası merkez, Anadolu yakası şube olarak hizmet hayatına başlamıştır. Artan talep doğrultusunda ise artık Türkiye geneline haşere Kontrol hizmeti vermektedir.

Kaliteli hizmeti insan sağlığına tehdit etmeden, çevreye duyarlı, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak biyosidal ürün uygulama direktiflerine uygun olarak haşere kontrol hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Türkiye genelinde konut ve ticari müşterilere yönelik Güvenli ve verimli bir şekilde haşere sorununu ya da haşere oluşturabilecek tehditleri çözmek için uzman kadrosuyla siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

bocek-ilaclama-resim

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz