Bluestacks Yazılımı Hakkında

 

Android tabanlı işletim sistemleri üzerinden anında tüm oyunları kurmak ve oynamak özelliği gösteren, 2009 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde kurulan bir uygulamadır. Uygulamada tamamen gerçek zamanlı tüm FPS türündeki oyunları oynamak, yönetmek mümkün olduğu kadar tamamen Türkçe dil desteği sunan özelliğiyle de dikkat çekmektedir. Sanal emülatör olma özelliğiyle dikkat çeken bluestacks indir yazılımı her yönüyle 2018 yılının en öne çıkan online platformlu oyunlarını oynatan bir uygulama oynatıcısı niteliği taşımaktadır.

 

Sadece oyun anlamında değil program anlamında da özellikle Türkçe dil desteği sayesinde verdiği en temel sadelik ve anlaşılırlık özellikleri sayesinde anında tüm işlemlerin çok daha kısa süre zarfında tamamlanması mümkün kılınmaktadır. Türkçe dil destekli yazılımları arasında gelen yasin indir özelliği bakımından daha birçok Türkçe uygulamalara sahip olmaktadır.

 

Rosen Shama tarafından geliştirilen uygulama sayesinde tüm yönden yararlanılabilecek uygulama yöneticisi ve oynatıcısı özelliğini taşımaktadır. Kaliteli bir üretimle tamamen yüksek maliyetli tasarlanan bu yazılım tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği ve yine tüm kullanıcıların çok kolay bir şekilde sahip olabileceği birbirinden en özel unsurları taşıması yönüyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Ortada duran tüm bu temel yaklaşımları çerçevesinde dünden bugüne kadar süreklilik halinde gelmeye devam eden bir yaklaşım özelliğiyle alt yapısını güçlendirerek uygulama şeklinde yer almıştır.

 

Son zamanlarda da düzenli olarak güncellediği ara yüzü ve teknik özelliğiyle kullanıcılarının daha hızlı oyun ve uygulama deneyimi kazanmasını sağlamıştır.

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar