Benim adım Feridun izle filmi 2016 yılına bomba gibi düşecek filmler arsında yerini almış bulunmaktadır. Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı dramatik komedi tarzında olan bu filmin vizyona gireceği tarih 11 Kasım 2016 olmasına rağmen daha şimdiden meraklıları heyecanlanmaya başlamıştır bile. İnsanlar arasında dramatik komedi türünü sevenlerin özellikle çıkmasının beklediği bu filmin en büyük avantajlarından biriside Çağan Irmak’ın yönetmek koltuğuna oturmuş olmasıdır. Film adından söz ettirmek için hiçbir şeyden kaçınılmadan hazırlanmıştır. Öncelikle oyuncu kadrosu insanlar arasında büyük yankı uyandıran filmin başyapıt oyuncusu Halil Sezai’dir. Oyuncuları tam kadro olarak sayacak olursak Halil Sezai Paracık oğlu, Büşra Pekin, Tarık Pabuççuoğlu, Suzan Aksoy, Defne Yalnız ve Özge Borak olarak sayılabilmektedir. Sinemaseverlerin büyük merakla bekledikleri ve hem ağlarken aynı zamanda hem de gülebilecekleri bu film 1,5 ay içerisinde sinema perdesinde izleyicileriyle buluşacaktır. İnsanların filmi bekleyişi fragmanını defalarca izlemelerine de neden olabilir.

Konudan ufak bir şekilde bahsedecek olursak Ersan uzun süreli bir ilişki içerisindeyken artık sevgilisine romantiklik yapmayı ve ilgi göstermeyi bırakmıştır. Uzun süreli ilişkinin rahatlığını fark eden ve eskisi gibi romantikliklerle uğraşmayan adam bir gün uzun süreli ilişkisini yaşadığı Ayla tarafından terkedilince sudan çıkmış misali hareket eder. Haftalar sonunda her saniye eski eşini geri kazanmak istese de bu pekte mümkün olmamaktadır. Defalarca özür dilemesine rağmen eşi dönmeyi kabul etmez. Bunun sonrasında sevdiği kızdan ayrılmak zorunda kalan Ersan belki hayırlı bir gelecek bulmak umuduyla yola koyulur. Erdek’teki çocukluğunun geçtiği eve gider. Bunun sonucunda da içini ferahlatamayarak sıkıntılarla boğuşan Ersan yakınlarda bir yerde düğün olduğunu fark eder. Düğüne giren Ersan düğünde başka birisi zannedilir. Düğündeki damadın babası tarafından yıllar önce küsüp Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu zannedilir. En başta bundan memnunun olan Ersan sonradan bu durumdan da sıkılmaya başlar. Ersan ilk fırsatta kaçma planları yaparken damadın kuzeni Hayal’i görür. Çağan Irmak’ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği filmin başrollerinde Halil Sezai, Kadriye Kente, Tarık Pabuçcuoğlu, Büşra Pekin yer alırken filmin kadrosunda Suzan Aksoy, Özge Borak, Güngör Bayrak, Defne Yalnız ve yer almaktadır.

İzleyici kitlesi açısından büyük bir kitleye hitap etme yeteneğine sahip olan dramatik komedi filmlerinden Benim Adım Feridun izle kişilerin hem gülmesini sağlamak hem de aynı zamanda bazı sahnelerde hüzünlenmeleri için tasarlanmıştır. 11 Kasım 2016 yılı Cuma günü vizyona aktarımı gerçekleşecek olan filmin bekleyeninin e fazla olması akla acaba izdiham olur mu? Gibi sorularda çıkartıyor. Oyuncu kadrosunun ve yapım ile yönetmeninin iyi olması filme büyük bir şehvet veriyor. Bütün insanların sinemaya giderek çok güzel bir şekilde izleyebileceği bir film olan Benim Adım Feridun filmi ülke çapında büyük etki yaratacağa benziyor. Benim Adım Feridun izle

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar