Tanıtım Yazıları

Bedava İnternet

Bedava İnternet

Son zamanlarda bedava internet adına birçok konu etrafta dolanıyor ve bu bakımdandır ki bedava internet konusu konusu oldukça revaçta. Özellikle de dışarı çıkıldığı zaman internetiniz veya bunu gerektirecek paketleriniz bulunmuyorsa, sanki içinize bir kurt düşüyor ve bunun sıkıntısını çekiyorsunuz. Ama çoğu zamanda gidilen mekanlarda muhakkak internet bulunuyor. Ama bulunmayan yerlerde mümkün elbette, işte tam olarak bizlerde bu açıdan sıkıntı çekiyoruz. Daha doğrusu bunu bir sıkıntı unsuru olmaması adına tefarik etmeye çalışıyoruz.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom yani Avea artık bedava internet kampanyaları düzenlemiyor. Maalesef şimdiki çağda her şeyden önemli olan tek konumuz telefon oldu. Elbette telefon kendi başına bir anlam ifadede etmiyor bizler için, önemli olan interneti bulunan bir telefon. Bir yerde oturduğunuz zaman muhakkak inceleyin insanları, elbette bakışlarınız delici olmasın. İncelediğiniz zaman herkesin bir uğraş içinde olduğunu göreceksiniz. Elbette ne uğraşı olduğunu söylememize gerek yoktur. Herkesin elinde bir telefon ve herkes o şekilde devam ettiriyor konuşmayı. Özellikle de sanal dünyadan kopup bırakmıyoruz o telefonlara. Kimler neler yapmışlar, nerelere gitmişler ve nasıl fotoğraf atmışlar. Her düşündüğümüz şey bu alanda oluyor. Ama eğer telefonlarda bir paket yok ise, yani internetiniz mevcut değil ise hiçte endişelenecek bir durum yok. Çünkü çoğu insan artık wifi şifre kırma uygulamasının farkında. Bu bakımdandır ki kimse internet konusunda pek de sıkıntıya düşmüyor. Her ne kadar bulunulan mekanda bir internet var ise bile, şifre konusu özellikle de bu interneti paylaşma konusu sıkıntı oluyor.

Sonuç olarak baktığımız zaman ise internetsiz telefonun pek de bir işe yaramadığını görüyoruz. Hal böyle olunca da bir takım yöntemler sayesinde bedava internete kurban ediyoruz kendimizi. Her ne kadar kötü bir durum gibi gözükse bile, bizler teknoloji kurbanı olan bir nesiliz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar