Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Bedava internet

Bedava internet Bedava internet

turk_telekom_bedava_internet

Bedava internet kampanyaları kapsamında Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone operatörleri farklı seçeneklerle müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışıyor. Bu kampanyaları detaylı bir şekilde aşağıda incelemek mümkün.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom; sınırsız bedava internet paketlerini faturalı veya faturasız kullanıcı fark etmeden müşteri hizmetine sunuyor. Günümüzde internet kampanyası çok olan operatörler bile beklentiyi karşılamıyorken, Türk Telekom bedava internet kampanyaları beklentilerimizi karşılayacak şekilde karşımıza çıkıyor. Böylece sosyal medya hesaplarımızı korkmadan kullanabiliyor maillerimize cepten hızlıca ulaşabiliyoruz. Cepten İnternet Paketi ile haftanın her günü ücretsiz internet kullanımı sağlayan Türk Telekom, kampanya katılım şartı olarak ilk 1.000.000 müşteriden biri olmanızı istiyor. HEDIYE 2 GUN yazıp 5555’e gönderen ve ilk bir milyon kullanıcı arasına girerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Türk Telekom uygulamasından kredi veya banka kartı ile yükleme yapan müşterilerine 1 GB internet hediye ediyor. Yükleme yapmadan önce 1 GB KAZAN yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz kampanyadan faydalanmanız için yeterli olacaktır. 4.5G Bedava İnternet Kampanyasında ise 4.5G uyumlu cihazınıza, kullanmış olduğunuz kartınızı 4.5G uyumlu SIM Kart ile ücretsiz olarak bir Türk Telekom şubesinden değiştirin ve hediye 1 ay geçerli hediye 1GB internetin sahibi olun. SIM kartınızı değiştirdikten sonra 4.5G SIM yazıp 5555’E kısa mesaj yollamanız kampanyadan yararlanmanız için yeterli olacaktır.

Turkcell Bedava internet

Turkcell; bedava internet paketi almanız bir kısa mesajın ucunda. Turkcell kullanıcılarına özel mesaj at kazan kampanyalarıyla GEL MB yazıp 2222’ye gönderen müşterilerine 100 ve 200 mb arası hediye internet sunuyor. 3AY1GB bedava internet kampanyasıyla ise 90 gün yararlanabileceğiniz 2GB interneti tamamen ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bunun için ise 3AY1GB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca dakika ve sms sıkıntısı yaşıyorsanız LAZIM OLUR yazıp 2222’ye göndermeniz anında dk, sms veya hediye interneti kazanmanızı sağlayacak.

Vodafone Bedava internet

Vodafone bedava internet kampanyaları oldukça söz edilen promosyonlar sağlıyor. Faturalı hat kullanıcılarına bedava internet hizmeti sunarken faturasız kullanıcılarını da ihmal etmeyen Vodafone bedava internet sayesinde ilk ay 500 MB internet kullanımı sunuyor.  Kampanyalar ve dahası için bizi takip etmeyi unutmayın!

Kaynak : bedava internet

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz