E-ticaret akımı ile birlikte kullanıcılar bu sektöre günlük yaşantılarında büyük pay verdiler. Ancak fırsat siteleri, özel alışveriş siteleri ve indirim siteleri derken birçok farklı modelde siteler açıldı. Bu sitelerin sayıları okadar çok ki, hepsini takip edebilmek için saatlerini ayırmaları gerekir ve bir okadar da zor.

İşte tam da bu noktada ModaSor yardımlarına koşuyor. Birçok e-ticaret sitenini bir arada toplayan Modasor giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta ve benzeri bir çok ürün kategorilerini kullanıcılara sunuyor.

Site şuan 10 farklı e-ticaret sitesinde bulunan ürünleri ve fırsatları bir arada topluyor. Trendyol, adidas, flo m1v1y, US polo, setmoda, sefamerve, pierrecardin, defacto, superstep gibi ünlü markaların tüm ürünlerini kullanıcılara sunuyor ve kullanıcılar zamandan tasarrum etmiş oluyorlar.

ModaSor.com, iş modeline baktığımızdaysa iki farklı modelle karşılaşıyoruz. Affillate yani gelir ortaklığı modelinin yanı sıra yönlendirme üzerinden sağlanan gelir modeli de uygulanıyor.

Sitenin ana sayfasında kullanıcıların gerek duyduğu hemen hemen bütün kategoriler ve seçenekler yer alıyor. Arama motoru ve ürün kategorilerinin yanı sıra kullanıcıların ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilecek ‘markalar’ ve ‘günün kampanyaları’ seçenekleri de ana sayfada mevcut.

Site, kısa zaman içinde hizmet verdikleri şirket sayısını Türkiye’nin önde gelen e-ticaret firmalarıyla arttırarak, alışveriş konusunda kullanıcıların uğradıkları ilk nokta olmayı amaçlıyor. Buna paralel olarak, sektördeki en kaliteli trafiği sunan ve partnerlik mantığını benimseyen en önemli kaynak olmak da sitenin hedefleri arasında.

Fırsat ve indirimleri bir araya toplayan site konsepti yeni bir fikir değil. Daha önceden de farklı girişimler tarafından bu tip siteler kuruldu. Ancak ModaSor.com‘un, belli kategorilere odaklanarak doğru bir sunumla kullanıcılara hizmet verdiğini görüyoruz. Özellikle sitenin kullanıcı arayüzü konusunda çıtayı yükselttiğini düşünüyoruz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar