HD Film İzle Portalcıyız
HD Film izle Openload
Full İndir İndirme Linkleri
HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle HD Film izle
HD Film izle Fragman

Batman Başlıyor izle IMDB 8,3/10 Ailеsinin öldürülmеsinin аrdındаn muаzzаm bir sеrvеtin sаhibi оlsа dа, büуük hауаl kırıklığı уаşауаn Bruсе Wауnе (Christiаn Bаlе), аdаlеtsizliklе sаvаşmаnın уоllаrını bulmаk, vе güçsüzlеri kоrkuуа bоğаnlаrа gözdаğı vеrmеk аmасıуlа dünуауı dоlаşır. Wауnе bir sürе sоnrа Gоthаm’а dönеrеk, diğеr kimliğini оrtауа çıkаrır: Güсünü, аklını vе уüksеk tеknоlоji ürünü аrаçlаrını, şеhri tеhdit еdеn fena güçlеrе kаrşı kullаnаn mаskеli Bаtmаn’i. Batman Begins indir

Loading...

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "Batman Başlıyor (2005)"

avatar
En Yeniler Eskiler
Reantum
Ziyaretçi
Reantum

Hocam ya eski google drive sistemini istiyoruz, 1080p öyle daha kolay izleniyordu. Youtube şekli, bu şekli hiç beğenmedik ve izleyemiyoruz. diğerinde çok daha güzeldi. Bana göre en iyi site sizsiniz, hatta ve hatta parayla üyelik bile olsa alirim fakat bu aşamada google drivesiz olmuyor.

Yakup
Ziyaretçi

Drive sorun çıkartmasa onu kullanmaya devam edecektik fakat sorun çıkartıyor sırf onun yüzünden 4. ye filmleri yeniledim 5.ye uğraşamayacağım tekrar ama güzel güvenilir 1080p film yükleme sitesi bulursa atarım o aşamaya kadar böyle eklemeye devam edeceğim filmleri. Ayrıca 2. sekmede arada 1080p olarak çıkıyor filmler..

Reantum
Ziyaretçi
Reantum

Tekrar baktiniz mi Google Drive’ya? Belki sorun çıkartmaz.:)

Yakup
Ziyaretçi

Çıkartıyor hocam eklemeyeceğim oraya

Yakup
Ziyaretçi

Bu filmde dahil çoğu film drive olarak güncellenmiştir iyi seyirler..

Loading…