Astropay Güvenli Alışverişin Yeni Adı

Son zamanlarda dilimize “internette güvenli alışveriş” olarak dilimize yerleşen kavram, internet ortamının güvensizliği içinde güvenli ödeme yöntemleri arayışından ortaya çıkmaktadır. Pek çok insanın alışverişlerinde internet sitelerini tercih etmeye başlamaları ile birlikte kart bilgilerinin güvenliği ile ilgili endişeler ortaya çıkmaya başlamıştır. Kötü niyetli kişilerin bütün güvenlik duvarlarını hiçe sayarak kişilerin kart bilgilerini elde ettikleri ve dolandırıcılık gibi durumların gündeme geldiği günümüz koşullarında güvenli bir seçenek herkes için ihtiyaç haline gelmektedir. Astropay, internet üzerinden güvenle alışveriş yapma imkânı sağlayan bir sanal kart çeşididir.

astropay_partner_logo

Astropay’in Özellikleri Nelerdir?

Ön ödemeli bir sanal kart çeşidi olan Astropay Card, her geçen gün daha fazla insanın tercih ettiği bir ödeme yöntemidir.

  • Kart ile ilgili ek ödemeler bulunmamaktadır.
  • Ön ödemeli bir sistemdir ve kullanıcının tanımladığı ve yükleme yaptığı limit miktarınca harcama yapmaya imkân tanımaktadır.
  • Kart limitini kullanıcının belirliyor olması, kart üzerinden art niyetli girişimlerin engellenmesini sağlamaktadır.
  • Astropay karta sahip olmak son derece kolaydır ve istendiğinde kart limitini arttırmak üzere yeni yüklemeler yapılabilmektedir.
  • Kart numarası, kod numarası ve son kullanma tarihi olan normal kredi kartları gibi aynı bilgiler sanal kart için de geçerlidir ve ödeme konusunda aynı konforu sağlamaktadır.
  • Astropay karta yükleme miktarı 10 $’dan 500 $’a kadar değişebilmektedir. Harcamalar, yerel para birimi ile yapılmaktadır.

İnternet alışverişini alışkanlık haline getiren kişiler için çok güvenli ve kolay bir yöntemi olarak ortaya çıkan Astropay kart, yediden yetmişe herkesin kullanımına uygun bir yöntemdir. Kolay elde edilebilmesi ve kolay kullanılabilmesi sayesinde gün geçtikçe daha fazla yaygınlaşan sanal kart, her tür internet sitesinde rahat ve kolay alışverişin sırrı haline gelmektedir.

www.sanalkartlar.com adresinden güvenilir bir şekilde Astropay ön ödemeli kartınızı alıp güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar