Medyum Aslan Hoca Büyülerin Detaylarını Anlatıyor

Medyum Aslan Hoca efendinin yapmış ve bozmuş olduğu yumurta büyüsü çalışması hakkında bilgilere sizler de ulaşabilirsiniz. Öncelik olarak yumurta büyüsü ne demektir? Bunu değerlendirerek başlayalım. Bu büyü kara büyü olarak bilinir ve insanlar üzerinde kötü bir etkisi vardır. Ancak herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir malzemeden yapılmış olduğu içinde diğerlerine göre daha masrafsızdır. Büyü yapıldığı takdirde istediğiniz bir kişiyi hasta edebilir ya da delirtebilirsiniz. Hatta sevdiğinden ayırmak için ya da başka birine aşık etmek için de yapılabilmektedir. Yapılması daha kolay ancak etkisi ciddi derecede fazladır.

Yumurta büyüsü hakkında geçmişe baktığımız zaman orta çağa kadar uzanmaktadır. Yumurta büyüsü basitmiş gibi görünse de etkisi çok büyüktür. Bu büyü çeşidinin başkasına kötü etki ettiğini düşünürseniz bu durumda bu büyüden olabildiğince uzak kalmanızı tavsiye ediyorum. İnsanların bu tarz büyülere neden bu kadar ilgi göstermiş oldukları kafaları karıştıran bir durum. Bazen iyi amaçlar için kullanılmış olduğu da düşünülebilir. Örneğin sevdiğiniz kişinin size kör kütük aşık olmasını isteyebilirsiniz bu büyüyü yaptığınız zaman beklediğiniz karşılığı da kısa zaman içerisinde alabilirsiniz. Ancak bu şekilde büyülerin iyi olduğu düşünülmüş olsa da yine de günlük hayatta olayın akışına kendinizi bıraktırmak ve biraz daha çaba göstermek daha doğru olacaktır. Bunu neden söylüyorum derseniz bu tür büyülerin insanın üzerindeki enerjiyi yönlendirmek olduğunu ve bunun da bir takım risklerinin olabileceğini unutmamalısınız.

Peki, kara büyü yani yumurta büyüsü hakkında açıklama yaptık ancak bu büyünün nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz? Medyum Aslan Hoca sizlere en detayları ile açıklıyor.

Yumurta Büyüsü Nasıl yapılır?

Bu büyüyü yapmak için öncelikle adından da anlaşılacağı gibi bir adet yumurta almanız gerekiyor. Yumurtanın sarısı ile beyazını da birbirinden ayırıyorsunuz çünkü sarısı kadın beyazı ise erkeği temsil edecek. Yumurtayı bir gece öncesinden tuzlu suyun içinde bekletiyorsunuz bunu yapmadığınız takdirde farklı sonuçlar olabilir örneğin cinayet, intihar ve yaralamalı kavga. Sarı ile beyazı bu noktadan sonra ayırıyorsunuz beyaz bölüm güneş ışığından uzak tutuluyor sarısı ile güneşi gören bir yere amacı ise kadın ve erkek arasındaki gece gündüz farkının ortaya çıkmasını sağlamak. Bu işlemler yapılırken Medyum Aslan Hoca efendinin bir takım işlemleri yapıyor olması gerekiyor. İşte herkesin yapamayacağı noktası da buradan sonra başlar. İşini bilen bir medyum bu işlemleri başarılı bir şekilde yaptığında büyü etkisini çok hızlı bir şekilde gösterecektir.

Web sitesi adresi www.aslanhoca.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar