Güncel
Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Ankara Buharlı Halı Yıkama

Ankara Buharlı Halı Yıkama Ankara Buharlı Halı Yıkama

Unknown

Yüksek teknolojilerin kullanıldığı buharlı halı yıkama teknolojisi ülkemize 1980’li yıllardan sonra girebilmiştir. Günümüzün ideal seçimleri arasında yerini alan buharlı yıkama sektörde kendini kanıtlamış Ankara halı yıkama firmaları tarafından yapılmaktadır. Özel makineleriyle ve kimyasal ilaçların kullanılmadan yapıldığı bu yıkama türü gerçekten de hijyen olarak en güvenilir yıkama türleri arasında gösterilmektedir. Tabii ki bu yıkama türünde bazı sakıncalar olduğu göz ardı edilmemelidir. Aşırı buhar yüklemesiyle halılarınızın daha çabuk yıpranmasına neden olabilirken Çankaya halı yıkama firmaları tarafından pek tercih edilmemektedir. Halı yıkama sektöründe yerini alan buharlı yıkama teknolojisi, özellikle zayıflayan bağışıklık sistemleriyle doğal beslenememe gibi durumlardan dolayı kimyasallardan etkilenen ve alerjik reaksiyonlar gösteren müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Yaşam alanlarından hijyen ya çok yüksek ısı yahut çamaşır sularıyla elde edilebiliyordu, ancak dezenfekte ederek de aynı ve daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilmektedir. Buhar teknolojisiyle yıkama alerjik reaksiyonlar gösteren tüketiciler için dezenfekte yönteminin yanında ikinci bir alternatif olarak yerini almış gibi görünüyor. Halı yıkama sektöründe ileri düzeylere ulaşmış Dikmen halı yıkama firmaları araç üstü yerinde yıkamayla konusunda da uzman olup, evlerde, camilerde, otellerde, yurt ve pansiyonlarda da hizmet vermektedir.

Ankara Halı Yıkama Hizmetleri

Öncelikle halımızı verdiğimiz firmada bir servis düzeni bulunmalıdır. İstediğiniz her semte hizmet verebilmeli, servis personeli müşterilerle iyi diyalog kurabilen kabiliyete sahip olmalıdırlar. Müşteri halısının hangi cins olduğunu bilmiyor ise fiyatlama konusunda bilgi verirken halıyı kontrol ederek net bilgiler vermelidir. Servise getirilen halılar öncelikle cinslerine göre ayrılmalıdır. Cinslerine göre ayrılan halılar üzerinde bulunan lekelerin yumuşatılması için su da bekletilmesinde fayda vardır. Halı yıkama eğer otomatik makinelerde gerçekleşiyorsa öncelikle itinalı bir ön yıkama yapılmalı ardından ana yıkama ve durulama işlemleri gerçekleştirilen halılar sıkma makinesine verilerek yüzde doksan kadarı kurumuş olarak çıkmalıdırlar. İnsan sağlığına zarar vermeyen kimyasal maddeler içermeyen şampuanların, halı üzerinde kalıntı bırakmaması, halıya parlaklık vermesi gerekmektedir. Kurutma işleminin ardından halının kalite kontrol aşamasında kontrol edilmesi ve lekelerin çıkmaması durumunda aynı işlemlerin tekrar yapılarak müşteriye güvenle teslim edilmesi önemli bir husustur. Leke ve kirlerinden kurtulmuş halılar poşetlenerek müşterilere servislerle ulaştırılır. Ayrıca bu hizmeti evlerde de verebilen Ankara koltuk yıkama firmalarıyla anlaşarak hijyenik temizliği evdeki koltuklarımıza da taşıyabiliriz.

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz