Kategori Teknoloji Tarih 12 Temmuz Yorum 0 Yorum Okuma Süresi 1 dk 9 sn okuma Görüntüleme 97 Görüntüleme

Amazon’un her yıl merakla beklenen ve tüm dünyada ilgiyle karşılanan indirim günleri Prime Day için gün saymaya yeniden başladık. Pek çok ürünün kaçırılmayacak indirimlere kavuştuğu ve Prime üyelerine özel promosyonların sunulduğu günler için geri sayım başlamışken bugün, özellikle oyuncuların günü geldi.

Amazon, Prime Gaming üzerinde indirim günlerine özel tüm Prime üyelerine tam 30 oyunu ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Üstelik bu oyunlar arasında GRID Legends, Mass Effect üçlemesinin remaster edilen hali Mass Effect Legendary Edition ve tarihe geçen bazı efsane Star Wars oyunları gibi oyunlar da yer alıyor. Amazon’un ücretsiz yaptığı oyunların tamamı şu şekilde:

Amazon Prime Gaming’de ücretsiz olan oyunlar:

10 Second Ninja X 8Doors: Arum’s Afterlife Adventure Addling Adventures Bang Bang Racing Clouds & Sheep 2 Death Squared Fatal Fury Special Giana Sisters: Twisted Dreams Gone Viral GRID Legends HUE Manual Samuel Mass Effect Legendary Edition Metal Slug 2 Metal Unit Need for Speed Heat Pumped BMX Pro Puzzle of the Year — 10 Pack Rain World Road Trip — 3 Pack Samurai Shodown II Serial Cleaner Star Wars Jedi Knight – Jedi Academy Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast Star Wars Republic Commando The Crow’s Eye The Darkside Detective The King of Fighters 2000 The King of Fighters 2002 The Metronomicon: Slay the Dance Floor

Yukarıdaki oyunları kendi oyun kütüphanenize eklemeniz için yapmanız gereken tek şey ise Amazon Prime üyesi olmak. Amazon Prime üyesi olarak yukarıdaki 30 oyunun tamamını ya da yalnızca istediklerinizi 12-13 Temmuz tarihlerinde ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Amazon Prime üyesi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

NOT: Oyunları kişisel kütüphanenize eklerken listeye internet tarayıcısından ulaşmanız gerekmektedir. Eğer Amazon'un kendi başlatıcısı Amazon Games üzerinden oyunlara bakmaya kalkarsanız, EA'in Need For Speed Heat gibi oyunlarını bulamayabilirsiniz.

Türkiye İçin 'Amazon Prime Day' Tarihi Açıklandı: Tüm Dünyada 2 Gün, Türkiye'de 1 Hafta Olacak!

Benzer Konular ✨