Güncel
Anasayfa / Tanıtım Yazıları / ALDIĞINIZ TİŞÖRTE DİKKAT

ALDIĞINIZ TİŞÖRTE DİKKAT ALDIĞINIZ TİŞÖRTE DİKKAT

The Chalcedon

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Türkiye’de tekstil üretiminin yanısıra, ithalat da fazlalıkla yapılmakta. Ne yazık ki, pamuk ve tekstil cenneti bir ülkeyken, şu anda sentetik katkılı kumaşlarla dikilmiş pek çok ürün ülkemize girmekte. Bunlardan en çok gireni ise tişört. Özellikle renkli, genel baskılı, çizgi roman kahramanlı tişörtler çocuklarımıza tehlike arzetmekte. Mutlaka %100 pamuk tişört tercih edilmesi, hem vücudunuzun gündelik sağlığı için hem de kanserojen maddelerden kaçınmak için oldukça önemlidir.

Araştırmalar gösteriyor ki, tişört ürünlerinde, maksimum %10 elastan kullanılmalı, kalan mutlaka %100 pamuk tişört olmalı.

Ayrıca günümüzde, tişört üzerine baskı çok moda oldu, bildiğiniz gibi tişört baskı ürünlerinde de mutlaka su bazlı solvent boyalar ile işlem görmüş tişörtler mutlaka tercih edilmeli. Gerek çocuğunuz için gerek ise sizin için, baskılı tişört tercihlerinizde mutlaka bunlara dikkat etmeniz gerekir. Bu konularda güvenebileceğiniz pekçok markadan biri de The Chalcedon.Gerek kullanılan malzemeleri gerek ise tişört baskı kalitesiyle oldukça farklı bir yerde bulunan bu marka, çok değişik tasarım tişört seçeneklerini de beraberinde size sunmakta. Taksitle tişört alabileceğiniz, üstelik bukadar kaliteli tişört bir arada bulunabilecek bir site sanırız ki yok.

Umarız memnun kalırsınız.

Hakkında Yakup Öztürk

Yakup Öztürk’in profil fotoğrafı
Full Katılımsız Premium Tam Direk Tek Link Mega.Co.Nz Turbobit Torrent Black Box Crack Serial CD Key Download Yama Mobil Oyun Software Game Keygen Down Cracker Update Film Program Wordpress Joomla Tema Eklenti Android Apk İndir Türkçe Dublaj m1080p m720p 1080p 720p 3D Küçük Boyutlu Film Full HD Reklamsız Film izle Teknoloji Haberleri İnceleme Oku Steam Buy Origin

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz