Son Eklenenler
Rüzgar (2018)

Rüzgar (2018)

access_time 4 saat Önce    remove_red_eye 4 Görüntüleme

MegaNz Openload StreaMango Vidmoly Rüzgar izle IMDB 5.5 35 yаşındаki Ecе, çocuk bеzi ürеtеn bir firmanın gеnеl müdür yаrdımcılığını...

Minecraft İndir Team Extreme 1.12.2 Full

Minecraft İndir Team Extreme 1.12.2 Full

access_time 2 gün Önce    remove_red_eye 1138361 Görüntüleme

Minecraft İndir, Minecraft çok büyük oranda strateji içeren bir oyundur. Aklınızdaki bir evi, dünyayı gerçekleştirmek istediğinizde veya kendinize ait bir karakter...

ŞANTİYE KURUTMA

ŞANTİYE KURUTMA

access_time 2 gün Önce    remove_red_eye 11 Görüntüleme

ŞANTİYE KURUTMA Kentsel dönüşümün fazlaca arttığı günümüzde çevremiz şantiye alanları ile dolup taşmaktadır. Üstelik kış aylarında bile devam eden...

AIDA64 Extreme Edition İndir 4.00.2714 Beta Katılımsız

AIDA64 Extreme Edition İndir 4.00.2714 Beta Katılımsız

access_time 4 sene önce comment Yorum Yok 1945 Görüntülenme

AIDA64 Extreme Edition 4.00.2714 Beta Katılımsız İndir

AIDA64, evvellerden aşina olduğumuz Everest ovalımının devamı niteliğinde olan adı ile karşımızda. AIDA64, bir sistem bilgilendirme ovalımıdır. Sisteminizin donanımsal ve ovalımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar balaka alabileceğiniz ovalım, size bu bilgileri rapor duruminde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu HTML biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Bir misal vermek gerekirse kimi öyle donanımlar ile karşı karşıya kalırızki ne adı vardır nede sanı ve durumi driver temin etmek çok güçtür. AIDA o donanım adını itina ile bize iletmektedir ve işlerimizi basitlaştırmaktadır.

Donanımsal olarak işlemci, annekart, ekran kartı, hafıza, depolkör birimleri, sürücüler, ses kartı, monitör, klavye, fare ve başka aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak bilgiler verebilmektedir.

Yazılımsal olarak işletim sistemi, sistem üzerinde çalışan uygulamalar, sistem sürücüleri, servis ve hizmetler, ses ve görüntü kodekleri, ağ bağlantıları, sistemde yüklü ovalımlar, başlangıç uygulamaları ve ovalımsal anlamda aklınıza gelebilecek bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren ovalım windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı balaka vermekte, kullanmakta olduğunuz güvenlik ovalımlarını göstermektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan ovalımla hususilikle hafıza ve işlemciniz dahilin testler yapabilir, başka hafıza ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz. AIDA64 Extreme Edition ovalımı nihayet çıkan donanımları yakından takip eden ovalımlardan biridir.

aida64-extreme-edition-indir-beta-katilimsiz

    

Kategoriler

AIDA64 Extreme Edition İndir 4.00.2714 Beta Katılımsız İçin Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar