AIDA64 Extreme Edition 4.00.2714 Beta Katılımsız İndir

AIDA64, evvellerden aşina olduğumuz Everest ovalımının devamı niteliğinde olan adı ile karşımızda. AIDA64, bir sistem bilgilendirme ovalımıdır. Sisteminizin donanımsal ve ovalımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar balaka alabileceğiniz ovalım, size bu bilgileri rapor duruminde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu HTML biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Bir misal vermek gerekirse kimi öyle donanımlar ile karşı karşıya kalırızki ne adı vardır nede sanı ve durumi driver temin etmek çok güçtür. AIDA o donanım adını itina ile bize iletmektedir ve işlerimizi basitlaştırmaktadır.

Donanımsal olarak işlemci, annekart, ekran kartı, hafıza, depolkör birimleri, sürücüler, ses kartı, monitör, klavye, fare ve başka aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak bilgiler verebilmektedir.

Yazılımsal olarak işletim sistemi, sistem üzerinde çalışan uygulamalar, sistem sürücüleri, servis ve hizmetler, ses ve görüntü kodekleri, ağ bağlantıları, sistemde yüklü ovalımlar, başlangıç uygulamaları ve ovalımsal anlamda aklınıza gelebilecek bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren ovalım windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı balaka vermekte, kullanmakta olduğunuz güvenlik ovalımlarını göstermektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan ovalımla hususilikle hafıza ve işlemciniz dahilin testler yapabilir, başka hafıza ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz. AIDA64 Extreme Edition ovalımı nihayet çıkan donanımları yakından takip eden ovalımlardan biridir.

Full Oyun İndir Resim
aida64-extreme-edition-indir-beta-katilimsiz

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle