AIDA64 Engineer 4.00.2714 Beta Katılımsız İndir

AIDA64 Engineer Edition, mühendislerin işini basitleştirmek dahilin tasarlanmış sistem bilgilendirme ve benchmark ovalımıdır. Küçük ve büyük kurumlarda kullanılan bilgisayarlarda var olan ağ yapısı hakkında tennlemesine balaka veren ve vakit dahilerisinde ağ üzerinde olan değişiklikleri raporlayabilen ovalım var veritabanı hakkında da bilgi verebilmektedir. Gerekli durumlarda ovalımla bir başka bilgisayara ıraktan bağlantı gerçekleştirme imkanınız da bulunmaktadır. Hatta ıraktan bağlantı gerçekleştirilen bilgisayarın sistem bilgilerinizi de elde edebilmeniz mümkün. Eğer sunucu hizmeti veren bir bilgisayarınız varsa ovalım bu türden bilgilendirmeleri de ayrıntılı biçimde yapabiliyor.

Her türlü ağ bilgilendirmesini yapabilen ovalım mahalli sistem bilgilendirmesi konusunda da oldukça ayrıntılı çalışıyor. Bilgisayarınızdaki bütün donanımlar ve ovalımlar hakkında istediğiniz bütün bilgilere tek tıklkör ile erişebilmeniz mümkün. Tüm bu bilgileri HTML, CSV vb. raporlkör biçimlerinde görebilmeniz ve kaydetmeniz de sağlanmış. İşletim sisteminiz, sistem üzerinde çalışmakta olan uygulamalar, güvenlik durumunuz, DirecX yapılandırmanız en ince ayrıntılarına kadar incelenerek size sunuluyor. Sistem kararlılık testi yapabilmeniz de ek bir hususilik. Kullanımı oldukça basit olan ovalım Türkçe dil desteğine de sahip olduğundan her alanını rahatça öğrenip balaka alabilirsiniz.

Donanımsal olarak işlemci, annekart, ekran kartı, hafıza, depolkör birimleri, sürücüler, ses kartı monitör, klavye, fare ve başka aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak olan bilgiler verebilmektedir.

Yazılımsal olarak işletim sistemi, sistem üzerinde çalışan uygulamalar, sistem sürücüleri, servis ve hizmetler, ses ve görüntü kodekleri, ağ bağlantıları, sistemde yüklü ovalımlar, başlangıç uygulamaları ve ovalımsal anlamda aklınıza gelebilecek bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren ovalım windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı balaka vermekte, kullanmakta olduğunuz güvenlik ovalımlarını göstermektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan ovalımla hususilikle hafıza ve işlemciniz dahilin testler yapabilir, başka hafıza ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz. Yazılımla ayrıca hız aşırtma işlemleri de yapabilirsiniz.

Full Oyun İndir Resim
aida64-engineer-indir-katilimsiz

  HD Film izle HD Film izle HD Film izle

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar